Jakie wieszaki sprawdzą się w garderobie?

Garderoba to miejsce, gdzie po pierwsze liczy się komfort i porządek. Wystrój schodzi zazwyczaj na drugi plan. Idealny wieszak na ubrania musi być przede wszystkich trwały, niezawodny i odporny na uszkodzenia. Bardzo często można spotkać modele, które kosztują kilkanaście złotych, jednak rozpadają się pod wpływem zbyt ciężkich ubrań. Z pewnością nie jest to udana inwestycja. Na rynku dostępne są solidne wieszaki w korzystnych cenach. Za kilkadziesiąt złotych możemy zakupić model, który posłuży nam przez długie lata.

Wieszak z drążkiem

W garderobie najlepiej sprawdzają się niezabudowane wieszaki na ubrania posiadające drążek. Pomieścimy na nich sporą ilość ubrań. Ponadto z łatwością pogrupujemy wszystkie elementy garderoby. Dużą zaletą jest fakt, że wszystkie ubrania mamy na oku, dzięki czemu odnalezienie szukanej bluzki, czy też swetra zajmie nam kilkanaście sekund. Dla wielu osób minusem może być brak ochrony przed kurzem.

A może listwa?

Wieszaki mocowane do ściany pozostawmy raczej do przedpokoju. Ten model nie sprawdzi nam się w garderobie. Przede wszystkim zajmuje stosunkowo dużą powierzchnię ściany, a mieści zaledwie kilka sztuk odzieży. Na drążku możemy powiesić kilkakrotnie więcej ubrań.

stojący wieszak na ubrania