Moje Top 5 ulubionych figurek Funko Pop! Figurki

figurka Funko pop

Funko Pops z pewnością wywołają uśmiech i są idealne dla każdego fana Funko! Są one dostępne w szerokiej gamie postaci i wzorów. Czy szukasz uroczych Disney Pops, Marvel Pops, DC Comics Pops, Video Game Pops lub postaci filmowych Pops; na pewno znajdzie się coś dla każdego!
To jest moje top 5 ulubionych figurek Funko Pop:

Spider-Man

Spider-Man jest idealnym przykładem popularności figurek Funko Pop! Licencjonowane Pops Spider-Man są jednymi z najpopularniejszych figurek. Przedstawiając miniaturkę głównej postaci. Linia figurek Spider-Man Pop jest niezwykle popularna i istnieje mnóstwo figurek Spider-Man Pop do zbierania. Jeśli jesteś fanem komiksów, to jest to obowiązkowa pozycja w Twojej kolekcji Funko Pop!

Harry Potter

Funko Pops są idealnym dodatkiem do kolekcji każdego fana Funko Harry Potter. Nawet jeśli nie jesteś fanem książki, to z pewnością pokochasz Figurki Harrego Pottera. Linia figurek Harry Potter Pop zawiera niektóre z najbardziej ukochanych przez popkulturę postaci z uniwersum Harry’ego Pottera. Istnieje mnóstwo figurek tytułowej postaci a także kilka Ron’a Weasley i Hermiony Grangers.. Jeśli jesteś fanem filmów o Harrym Potterze, Funko Pops są idealnym dodatkiem do Twojej kolekcji.

figurki funko pop

Deadpool

Figurka Deadpool jest idealnym dodatkiem do kolekcji każdego fana Funko Pop. Jeśli jesteś fanem filmów Deadpool, to na pewno pokochasz popping swojej ulubionej postaci Deadpool. Istnieje kilka figurek Deadpool Pop do zebrania.

Kapitan Ameryka

Jeśli szukasz klasycznego superbohatera, to Kapitan Ameryka jest idealnym dodatkiem do twojej kolekcji Funko Pop. Linia figurek Captain America Pop przedstawia klasyczną komiksową wersję Kapitana Ameryki.

Wiedźmin

Jeśli jesteś fanem serii gier wideo Wiedźmin, to figurki The Witcher Funko Pop są dla Ciebie. Wiedźmin to seria gier w stylu RPG, która skupia się na przygodach Geralta, gdy ten podróżuje po świecie, poznając nowych przyjaciół i walcząc ze złem. Wiedźmin to udana seria gier wideo, która cieszy się popularnością od lat. Pierwsza figurka The Witcher Funko Pop została wprowadzona w 2016 roku, a linia szybko zyskała popularność. Istnieje wiele różnych figurek The Witcher Pop do zebrania, w tym ekskluzywna figurka Geralt Pop.

Podsumowanie

Pamiętam, że kiedy pierwszy raz zacząłem zbierać Funko Pops, nie miałem pojęcia jak szeroki i głęboki jest świat Funko. I po tym, jak zrobiłem rozeznanie, zdałem sobie sprawę, jak ogromna jest linia Funko Pops. Więc usiadłem i napisałem ten artykuł o swoich Funko Pops, aby ułatwić wybór figurek dla innych kolekcjonerów.