Gdzie najlepiej będzie prezentował się różowy dywan?

dywan różowy

Jedni kochają, a inni wręcz się ich pozbywają – dywany. Mają one wielu zwolenników, ale są także i przeciwnicy, którzy twierdzą, że są one jednym z najlepszych sprzymierzeńców alergii. Tylko, że to dywany zapewniają przyjemne uczucie miękkości i ciepła – w szczególności, w okresie zimowym. Każdy powinien samodzielnie podjąć decyzję odnośnie tego, czy taki dodatek aranżacyjny pasuje do jego wnętrz. Tak jak chociażby niezwykle popularne dywany różowe.

Modny róż w pomieszczeniach

dywan różowy w paski
dywan w ofercie sklepu EUREKA

Trzeba przyznać, że w ostatnich czasach różowy odcień (w szczególności pudrowy róż) stał się niezwykle popularny, jeżeli chodzi o wystrój wnętrz. Kiedyś może i był to niedopuszczalny, wręcz zbyt cukierkowy odcień, ale to się zmieniło. Nie ma się więc czemu dziwić, że różowy dywan jest tak często spotykany, tworząc modne zestawienia z innymi elementami wyposażenia poszczególnych pomieszczeń.

W jakich wnętrzach sprawdzą się takie różowe dodatki? We wszystkich, bez wyjątku. Również, jeżeli chodzi o łazienkę. Dzisiaj nikt nie powinien mieć problemu z tym, aby kupić różowe dywaniki do łazienki, zabezpieczone przed działaniem wilgoci.

Ciekawe aranżacje kolorystyczne

Dywan różowy na pewno będzie efektownie prezentował się w salonie, na samym środku, a dokładnie w przestrzeni wypoczynkowej. Tego typu dywan można zestawić z …różowymi ścianami i białymi panelami na podłodze. Jeżeli ktoś uważa, że zbyt duża ilość różu to przesada, to może zdecydować się na białe, beżowe kolory ścian oraz mebli.

Różowe dywany doskonale będą sprawdzać się także we wnętrzach urządzonych w stylu glamour. W szczególności, jeżeli ktoś postawi na ten model, który posiada wysokie włosie. Wiele małych dziewczynek na pewno ucieszy się z tego faktu, jeżeli będzie mogło stać się posiadaczami takiego dywanu w swoim bajkowym królestwie.