O co należy zadbać przed studniówką?

Zbliża się Twoja studniówka, a Ty nie masz pojęcia, jak się do niej przygotować? Dobrze trafiłeś, ponieważ z tego artykułu dowiesz się wszystkich potrzebnych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć przed studniówką. 

Jak się ubrać na studniówkę? 

Dla wielu osób studniówka to pierwszy duży bal, jest to zatem wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie im w pamięć prawdopodobnie do końca życia. Wybierając kreację na studniówkę, należy pamiętać, że jest to w pewnym sensie wydarzenie formalne, które należy uszanować. Z tego powodu najlepszym wyborem dla Panów będzie oczywiście garnitur (lub też frak jeśli ktoś woli). Niestety w przypadku kobiet sprawa się nieco komplikuje. Wybór sukienki na tak ważną okazję jak studniówka nie jest wcale  łatwy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli oraz wzorów eleganckich sukienek wprost idealnych sukienek, wybór sukienki jest wobec tego ograniczony tylko i wyłącznie wyobraźnią głównej zainteresowanej. 

Jak zaprosić nauczycieli? 

Nauczyciele to osoby, które przez trzy lata dzielnie towarzyszyły wszystkim uczniom. Z tego względu należy zadbać o to by zostali oni zaproszeni na studniówkę (nie wolno zapominać także o innych pracownikach szkoły takich jak na przykład pracownik biblioteki, szatniarz czy sekretarka). Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście zakup gotowych zaproszeń na studniówkę. Jednak jakie zaproszenie wybrać? 

Jakie zaproszenie wybrać? 

Wybór zaproszeń na studniówkę jest kwestią bardzo indywidualną. Większość osób wyznaczonych do wybrania zaproszeń na studniówkę ma na to określony budżet, ich wybór jest zatem nieco ograniczony. Wybierając zaproszenia na studniówkę należy kierować się przede wszystkim tym jakie wrażenie sprawia ich wzór. Od kilku sezonów najpopularniejszym wyborem są eleganckie oraz minimalistyczne zaproszenia. 

Szybkie podsumowanie 

Zbierając wszystko w całość, przypominamy o tym, że wybierając się na studniówkę należy pamiętać o odpowiednim stroju (oraz zachowaniu), a także o zaproszeniach dla kadry pracowników szkoły.