Wąska szafka na buty- czy może być praktyczna?

wąska szafka na buty

Meblowanie naszego przedpokoju z pewnością nie jest najłatwiejszym zadaniem. Wynika to, chociażby z faktu, że przedpokoje zwykle nie należą do najbardziej ustawnych pomieszczeń w naszym domu. Nie da się ukryć, że korytarze są z reguły niezwykle wąskie, a także i bardzo długie, co sprawia realne trudności aranżacyjne. Niemnie jednak świetnym rozwiązaniem mogą okazać się wąskie szafki na buty. Czy jednak taki mebel może być praktyczny?

Wąska szafka na buty

Wąska szafka na buty może być świetnym rozwiązaniem do małego i niezbyt ustawnego przedpokoju. Wystarczy jedynie znaleźć na nią odpowiednie miejsce. Jednak koniecznie trzeba podkreślić, że:

  • wąska szafka na buty świetnie sprawdzi się jako dodatkowy mebel umieszczony w rogu
  • wąska szafka na buty świetnie wpasuje się do ciągu już istniejących mebli w przedpokoju i przy tym nie zajmie ona zbyt dużo przestrzeni

Nie da się ukryć, że taki mebel może być perfekcyjnym dopasowanie nawet do najmniejszego przedpokoju, w którym niezwykle trudno jest wywalczyć dodatkowy centymetr przestrzeni i go odpowiednio zagospodarować. Dzięki takiemu rozwiązaniu niewymiarowe i ciasne wnętrze nie będzie zbytnio przytłoczone, a także nie zostaną zaburzone jego proporcje.

Czy wąska szafka na buty może być praktyczna?

Wąska szafka na buty (sprawdź), choć z pozoru na taką nie wygląda, może być niezwykle praktycznym rozwiązaniem do wąskiego i małego przedpokoju. Wystarczy jednak dobrać jej odpowiednią pojemność, a także ilość szuflad i dodatkowych półek. Dzięki temu nie tylko zapewnimy sobie dodatkowy mebel, w którym schowamy nasze obuwie, by nie było porozrzucane po podłodze, ale również zadbamy o estetyczny i modny dodatek do naszego niewielkiego i niezbyt ustawnego przedpokoju.