Przemysłowy charakter pomieszczeń

industrialna lampa

Oświetlenie stanowi szczególny wybór przy wystroju każdego z pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Każdy chce dobrać indywidualnie takie lampy, które urzekną swoim wyglądem, jak również dadzą odpowiedni blask. Do dyspozycji są najróżniejsze modele lamp industrialnych, toteż można wyszukać ulubione wersje, które rewelacyjnie wpiszą się w stylistykę minimalistyczną, vintage, a także nowoczesną.

Manufaktura we własnych kątach

Lampy industrialne Dutchhouse charakteryzują się surowym wyglądem i często posiadają naturalny kolor danego surowca. Można zatem wybrać metal, szkło, a także połączenie z drewnem. Modele mogą przypominać kształt wielkiej misy, głębokiego talerza lub być w całości ażurowe. Design ma tutaj ogromne znaczenie i pozwoli na dokładne rozdysponowanie nad stołem w kuchni, jadalni lub na ścianie w formie kinkietu czy też w łazience jako światło główne. Każdy szybko odnajdzie taki typ, który spodoba się od pierwszego wejrzenia i świetnie odzwierciedli oblicze loftów i dawnych fabryk.

Funkcjonalne i o niebanalnej aparycji

Industrialne lampy występują także z barwnym wykończeniem. Elementy miedziane, złote, srebrne a także zielone czy czerwone nie są tutaj obce i mogą rewelacyjnie nawiązać do innych dodatków, jak również stanowić oryginalną ozdobę. Piękno jest zatem w zasięgu światła, które emanując na określoną przestrzeń będzie dawało niezbędne „ciepło” i pozwoli na przyjemny relaks o każdej porze roku.