Pokój kąpielowy – miejsce idealnie zaaranżowane

wanna marmorin

Pokój kąpielowy koniecznie musi być wyposażony w elegancką i wygodną wannę, która jest najważniejszym elementem w nowoczesnej łazience. Jak wybrać wannę do wnętrza, które ma być gustowne i reprezentacyjne?

Nowoczesny design

Pokój kąpielowy z założenia może pochwalić się większą powierzchnią. Jest to pomieszczenie przestronne, eleganckie i wyposażone tak, by korzystanie z niego było przyjemnością.

https://home100.pl/wanny/0,marmorin

Aranżując pokój kąpielowy trzeba pamiętać, by był przede wszystkim funkcjonalny. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest umieszczenie dwóch umywalek. Takie rozwiązanie zapewni komfort w czasie porannego pośpiechu.

wanna marmorin

Warto również pamiętać o wydzieleniu miejsca na toaletkę. Dzięki temu kobieta nie wychodząc z łazienki może zakończyć poranne oraz wieczorne czynności pielęgnacyjne w komfortowych warunkach.

Najważniejszym miejscem w pokoju kąpielowym jest jednak wygodna wanna, która jest również najważniejszym elementem wyposażenia.

Gdzie postawić wannę?

Wybierając wannę wolnostojącą warto zadbać, by była odpowiednio wyeksponowana. Wanna umieszczona na środku pomieszczenia będzie bardzo charakterystyczna i elegancka.

Nowoczesna wanna marmorin o owalnym kształcie idealnie będzie wyglądała na środku. Wybierając baterie wannowe, które zamontowane będą w podłodze uzyskamy eleganckie i wyszukane miejsce do kąpieli.

Aranżując łazienkę w stylu retro idealnie sprawdzi się wanna marmorin w klasycznym kształcie na lwich nogach. Bateria powinna być w kolorze czarnym, miedzianym lub chromowana. Dzięki takiemu połączeniu uzyskamy spójne stylistycznie pomieszczenie.

Zastanawiając się nad miejscem ustawienia wanny warto również pomyśleć o ustawieniu jej w pobliżu okna, jeżeli tylko istnieje taka możliwość. Jest to szansa na wypoczynek w wannie z pięknym widokiem.

Ustawiając wannę marmorin wzdłuż jednej ze ścian uzyskamy dodatkową przestrzeń. Takie rozwiązanie sprawdzi się, gdy potrzebujemy trochę więcej miejsca.