Drewniane elementy w wystroju wnętrza

obraz na płótnie

Drewno jest materiałem bardzo wdzięcznym nie tylko do tworzenia mebli, ale i dodatków, mających cechy zdobnicze, a często – przy okazji – także użytkowe. Jednym z ostatnich etapów urządzania, czy to domu, czy np. biura, są ozdoby, w tym obrazy i zdjęcia. Można zaopatrzyć je w drewniane ramki, które pasują właściwie do każdego stylu.

Ramka 40×50 z drewna jako element podkreślający walory przedstawienia grafiki

Drewniane ramki są różnorodne nie tylko pod kątem wyglądu (kształt, kolor), ale i rozmiarów. Można oprawiać w nie więc zarówno małe zdjęcia, jak i te średnie oraz największe. Sprawdzają się – jako element uzupełniający – w każdym rodzaju wnętrz. Nie kolidują z żadnymi meblami, czy pozostałymi dodatkami.

Jasne, ciemne, proste, czy zdobione?

Dzisiaj każdy, kto jest zainteresowany oprawianiem zdjęć w rami drewniane, znajdzie takie ramki o wymiarach 40×50, jakie najbardziej mu się podobają. Kolejnym plusem jest to, że tego typu dodatki nie są drogie, choć oczywiście cena zależy od kilku czynników. Np. od tego, czy ramka jest malowana oraz od stopnia zdobienia.

Ramka 40×50 z drewna świetnie nadaje się zarówno do zdjęć bardziej oficjalnych – np. portret, jak i do tych, które przedstawiają wspomnienia z wakacji. Nie kolidują z żadną tematyką – czy to bardziej wesołą, czy też zupełnie poważną. Potrafią zarówno dodać powagi zdjęciu, jak i podkreślić jego walory artystyczne.

Ramki łatwo dostępne

Ramki 40×60 z drewna można dziś dostać choćby w marketach z artykułami wnętrz, ale nie tylko. Bez problemu osoba zainteresowana zakupi je także w sieci.