Tęcza w domu

stylowe krzesła dostępne w jadalni

Meble kolorowe są dzisiaj ogromnym hitem na rynku meblarskim i robią niesamowitą furorę. Występują one w kolorach niebieskim, czerwonym, żółtym, szarym czy zielonym. Ustawienie takich mebli we wnętrzu mieszkalnym to prawdziwa rewolucja i niezwykła odwaga właściciela mieszkania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wprowadzić do swojego domu czy mieszkania barwy tęczy.

RÓŻNE ARANŻACJE

Meble kolorowe pozwalają na stworzenie wielu ciekawych aranżacji wnętrz. Pozwalają stworzyć bardzo ciekawe pomieszczenia, które są niezwykle oryginalne a przy tym kojąco wpływają na osoby, które w takich kolorowych pomieszczeniach przebywają.
Barwne meble najpierw były wykorzystywane w kuchniach, bardzo często robiono meble z frontami, blatami czy szufladami. Kuchnie dzięki wielu kolorom zyskiwały oryginalność, a przy tym były kuchniami o niesamowitym designie.

KOLORY W CAŁYM DOMU LUB CAŁYM MIESZKANIU

Dzisiaj takim meblom możemy obstawić cały dom, jednak pamiętajmy, by przy tego rodzaju meblach ściany były pomalowane w stonowane kolory. Również nie powinniśmy dopuścić by kolorów było za dużo i by były przytłaczające a nie uspokajające. Kolorowe meble doskonale nadają się do łazienki, salonu, sypialni czy do pokoju naszych latorośli. Do nich można dobrać bardzo ciekawe dodatki, które wkomponują się w kolorowe meble.

Z CZYM ŁĄCZYĆ KOLOROWE MEBLE?

Meble w różnych kolorach doskonale łączą się z chromem, srebrem i złotem. Wspaniale komponują się ze szkłem i naturalnym drewnem. Mając do wykorzystania meble w różnych kolorach możemy tworzyć bardzo ciekawe i oryginalne aranżacje. Tęcza w naszym mieszkaniu jest możliwa, tylko zdecydujmy się na takie kolory, które za parę lat również będą nam się podobały.
Ponadto kolorowe meble, powinny być proste w swojej formie, wyrazisty kolor już nadto zaznacza się w każdym wnętrzu.