Ilu fotografów?

Fotografia ślubna: https://z-milosci.pl/fotografia-slubna nie jest zajęciem prostym i na pewno trzeba mieć do tego zarówno rękę, jak i możliwie najlepszy sprzęt. Teoretycznie każdy dobry fotograf wykona rewelacyjne zdjęcie nawet z jednorazówki, ale to nie o takie coś chodzi Parze Młodej. Para Młoda oczekuje jak najprostszej drogi do osiągnięcia jak najbardziej spektakularnego efektu.

Jeden fotograf

Większość ludzi decyduje się na zatrudnienie tylko jednego fotografa zarówno ze względu na koszta, jak i ze względu na brak wiedzy. Kolejny powodem takiego stanu rzeczy jest to, że większość fotograficznych firm istniejących na rynku jest po prostu jednoosobowa. Różnicę czuje się dopiero wtedy, kiedy widzi się w akcji zespół fotografów z profesjonalnym sprzętem.

Kilku profesjonalistów

Jeżeli ślubem – zarówno ceremonią jak i przyjęciem – zajmie się kilku fotografów to można powiedzieć, że sytuacja będzie idealna. Jeżeli zespół jest zgrany i wie, jak ze sobą pracować tak, aby sobie nawzajem nie przeszkadzać to już jest sukces. 

Dwóch lub trzech fotografów może skupić się na zupełnie innych aspektach tego dnia, dzięki czemu zostanie uchwyconych zdecydowanie więcej cennych momentów i chwil, które umknęłyby w sytuacji posiadania jedynie jednego profesjonalisty z aparatem.

Wszystko zależy również od ilości zaproszonych na uroczystości weselne osób i od zasobności portfela. Nie każdy budżet wytrzyma bowiem kilku fotografów, a może to kosztować nie kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Za dobrą jakość niestety trzeba dobrze zapłacić.