Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Wybór odpowiednich zaproszeń na ślub spędza sen z powiek wielu młodym parom. Bogactwo wzorów dostępnych w sklepach sprawia, że ciężko się zdecydować na jeden konkretny. Wybierając zaproszenia na ślub, warto kierować się obranym motywem przewodnim, ogólnym charakterem ceremonii oraz ceną poszczególnych wzorów.

Ciekawym rozwiązaniem, z pewnością zapadającym w pamięć gości na długo, są zaproszenia ślubne z humorem. To doskonały sposób, żeby już na etapie zapraszania gości pokazać, że dzień ślubu będzie przyjemny i wesoły. Zabawne zaproszenia ślubne mogą przybierać formę grafiki, komiksu lub rysunku. Ich treść także jest mniej formalna i oficjalna, niż zazwyczaj.

zabawne zaproszenie ślubne

Zazwyczaj zaproszenie na ślub przybiera formę składanej karty umieszczonej w kopercie. Jest to rozwiązanie standardowe, co wcale nie oznacza, że nudne. Klasyczne zaproszenia ślubne świetnie skomponują się z eleganckim i uroczystym charakterem zapowiadanej ceremonii.

W sklepach kupić można wiele wzorów klasycznych zaproszeń – tym, co je różni jest wygląd i cena. Najdroższe mogą okazać się te wykonane ręcznie, są one jednak bardzo efektowne. Klasyczne zaproszenia są proste, zdobione w subtelny i delikatny sposób. Pojawić się może na nich koronka, pojedynczy diamencik lub wąska wstążeczka.

Na zdjęciu obok: humorystyczne zaproszenie z https://z-milosci.pl/kategoria/zaproszenia/zaproszenia-lolki